Monitor MSI Pro MP275
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Час відгуку (GtG): 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 93 %
Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вхід
вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 21 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 612.1 × 456.8 × 207.2 мм
Вага: 3.84 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Час відгуку (GtG): 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 93 %
Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вхід
вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 21 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 612.1 × 456.8 × 207.2 мм
Вага: 3.84 кг
Колір рамки: чорний
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Gaming |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Anti-Flicker |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| Modification | MP275 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | MSI |
| HDMI | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Yes |
| Webcam | Not |
| Warranty | 24 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.