Mobile phone SIGMA MOBILE X-treme PK68 Black (4827798466711)
Стандарти зв'язку: GSM 850/900/1800/1900
Підтримка повідомлень: SMS
Кількість підтримуваних SIM-карт: 2
Тип SIM-карти : Mini-SIM
Nano-SIM
Діагональ дисплея: 2.8"
Роздільна здатність дисплея: 320 × 240
Тип матриці: TFT
Процесор: MediaTek MTK6261D Слот для картки пам'яті: Micro-SD Макс. об'єм підтримуваної карти пам'яті: 32 ГБ
Камера: 0.3 Мп
Особливості: FM-радіо
вбудований ліхтарик
Порти та інтерфейси: Bluetooth
Інтернет: відсутня
Акумулятор: Li-Ion 5000 мА⋅ч
Стандарт захисту: IP68
Матеріал корпусу: пластик/метал
Колір: чорний
Розміри: 69 × 146 × 20 мм
Вага: 235 г
Підтримка повідомлень: SMS
Кількість підтримуваних SIM-карт: 2
Тип SIM-карти : Mini-SIM
Nano-SIM
Діагональ дисплея: 2.8"
Роздільна здатність дисплея: 320 × 240
Тип матриці: TFT
Процесор: MediaTek MTK6261D Слот для картки пам'яті: Micro-SD Макс. об'єм підтримуваної карти пам'яті: 32 ГБ
Камера: 0.3 Мп
Особливості: FM-радіо
вбудований ліхтарик
Порти та інтерфейси: Bluetooth
Інтернет: відсутня
Акумулятор: Li-Ion 5000 мА⋅ч
Стандарт захисту: IP68
Матеріал корпусу: пластик/метал
Колір: чорний
Розміри: 69 × 146 × 20 мм
Вага: 235 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Sigma |
| Type of | Mobile phone |
| Front-camera | Missing |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Communication generation (2G / 3G / 4G) | 2G |
| Operating system | no OS |
| Camera features | не задано |
| Memory expansion | Micro-SD |
| Built-in sensors | не задано |
| Main camera | 0.3 Mpx |
| Wireless connections | Bluetooth |
| Organizer | Alarm clock |
| Phone class | Protected |
| Colour | Black |
| Multimedia | Video player |
| Navigation | не задано |
| Special features | не задано |
| Call management | не задано |
| Messages | не задано |
| Display type | TFT |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Dimensions (mm) | 69 × 146 × 20 |
| Screen resolution | 240x320 |
| Weight | 235 g |
| The number of SIM-cards | 2 SIM |
| Form factor | Monoblock |
| SIM card format | Mini-SIM, Nano-SIM |
| Body material | Plastic, metal |
| Communication Standards (GSM) | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 18 months |
| Type of shell | Monoblock |
| Color mob | The black |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.