Мобільний телефон Sigma Comfort 50 Shell Duo Type-C Black (4827798212523)
Мобільний телефон Sigma mobile Comfort 50 Shell Duo Type-C Dual Sim Black (4827798212523), 2.4" (240х320) TN / розкладний / MTK6261D / microSD до 32 ГБ / камера 0.3 Мп / 2G (GSM) / 105x54x19 мм, 104 г / 1000 мАч / чорний
| В наявності | Так |
| Type of | Mobile phone |
| Manufacturer | Sigma |
| Phone class | Cell phones |
| Multimedia | Music player |
| Navigation | не задано |
| Special features | не задано |
| Call management | не задано |
| Messages | не задано |
| Display type | TFT |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Dimensions (mm) | 105x54x19mm |
| Screen resolution | 240x320 |
| Weight | 104 grams |
| The number of SIM-cards | 2 SIM |
| Form factor | Monoblock |
| SIM card format | Mini |
| Communication Standards (GSM) | не задано |
| Battery capacity | 1000 mAh |
| Communication generation (2G / 3G / 4G) | 2G |
| Operating system | no OS |
| Camera features | Flash |
| Memory expansion | MicroSD (TransFlash), up to 32 Gb |
| Built-in sensors | не задано |
| Wireless connections | Bluetooth |
| Organizer | Alarm clock |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.