Монітор AOC Q27G3XMN/BK
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 1000 кд/м²
Контрастність: 4000 :1
Динамічна контрастність : 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...230 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR : DisplayHDR 1000
sRGB: 137.5 %
Adobe RGB: 95.5 %
DCI-P3:&98.5 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -3.5...21.5 °
VESA: 100 × ; 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 46 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 614.4 × 365 × 71.8 мм
Розміри: 614.4 × 533.3 × 302.6 мм
Вага: 5.43 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 1000 кд/м²
Контрастність: 4000 :1
Динамічна контрастність : 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...230 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR : DisplayHDR 1000
sRGB: 137.5 %
Adobe RGB: 95.5 %
DCI-P3:&98.5 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -3.5...21.5 °
VESA: 100 × ; 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 46 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 614.4 × 365 × 71.8 мм
Розміри: 614.4 × 533.3 × 302.6 мм
Вага: 5.43 кг
Колір рамки: чорний
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 1000 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 180 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Modification | Q27G3XMN/BK |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | AOC |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.