Monitor AOC 24B3HA2
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Час відгуку (GtG): 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1300 :1
Динамічна контрастність: 20000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...115 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48... 100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний:178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 95.3% DCI-P3: 73.8% Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Кут нахилу: -5...23 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 32 Вт Енергоспоживання (стандарт): 20 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 542.4 × 316.2 × 44.6 мм
Розміри: 542.4 × 412.1 × 202.3 мм
Вага (без підставки): 2.65 кг Вага: 2.97 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (MPRT): 1 мс
Час відгуку (GtG): 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1300 :1
Динамічна контрастність: 20000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...115 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48... 100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний:178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 95.3% DCI-P3: 73.8% Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Кут нахилу: -5...23 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 32 Вт Енергоспоживання (стандарт): 20 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 542.4 × 316.2 × 44.6 мм
Розміри: 542.4 × 412.1 × 202.3 мм
Вага (без підставки): 2.65 кг Вага: 2.97 кг Колір рамки: чорний
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Modification | 24B3HA2 |
| Manufacturer | AOC |
| Type of | Monitor |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.