Монітор ASUS ProArt PA247CV (90LM03Y1-B02370)
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 75 Гц
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота горизонтальної розгортки 30...83 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн. sRGB: 100% Відеороз'єми: 2 × DisplayPort
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...35 VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 18 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 539.7 × 329.9 × 52.8 мм
Розміри: 539.7 × 341.8...471.8 × 211.4 мм
Вага (без підставки): 4.2 кг Вага: 6.3 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 75 Гц
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота горизонтальної розгортки 30...83 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн. sRGB: 100% Відеороз'єми: 2 × DisplayPort
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...35 VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 18 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 539.7 × 329.9 × 52.8 мм
Розміри: 539.7 × 341.8...471.8 × 211.4 мм
Вага (без підставки): 4.2 кг Вага: 6.3 кг Колір рамки: чорний
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| Modification | 90LM03Y1-B02370 |
| Manufacturer | Asus |
| Type of | Monitor |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.