Монітор AOC Q27E3UMF
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 75 Гц
Час відгуку: 4 мс
Час відгуку (GtG): 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 4000 :1
Динамічна контрастність : 20000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...114 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 96 %
Adobe RGB: 82% DCI-P3: 76% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...35 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 58 Вт Енергоспоживання (стандарт): 26 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 614.7 × 369.6 × 52.8 мм
Розміри: 614.7 × 544.5 × 200.1 мм
Вага (без підставки): 3.79 кг Вага: 5.55 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 75 Гц
Час відгуку: 4 мс
Час відгуку (GtG): 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 4000 :1
Динамічна контрастність : 20000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...114 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 96 %
Adobe RGB: 82% DCI-P3: 76% Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 2 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...35 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 58 Вт Енергоспоживання (стандарт): 26 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 614.7 × 369.6 × 52.8 мм
Розміри: 614.7 × 544.5 × 200.1 мм
Вага (без підставки): 3.79 кг Вага: 5.55 кг Колір рамки: чорний
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | HDR |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Modification | Q27E3UMF |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | AOC |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.