Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1105 (90NB0ZR1-M01YF0)
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1105 (90NB0ZR1-M01YF0), 15.6'' FullHD (1920x1080) IPS LED матовий ГБ/AMD Radeon Graphics / без ОП / Wi-Fi / BT / без ОС / MIL-STD 810H / TPM / пластик / 1.63 кг / сріблястий
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Graphics chip | AMD Radeon Graphics |
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Laptop type | For work and study |
| Manufacturer | Asus |
| Type of | A laptop |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Warranty | 12 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Colour | Silver |
| Safety | TPM module |
| GPU family | AMD |
| Graphics card type | Integrated |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 16 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| SSD capacity | 512 GB |
| Processor family | AMD Ryzen 3 |
| OS | Without OS |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.