Монітор ASUS ProArt PA24ACRV (90LM08Y0-B01M70)
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 75 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 15...135 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн HDR: HDR10 sRGB: 100% DCI-P3: 95% Відеороз'єми : 2 × DisplayPort
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 15 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 539.6 × 322.2 × 44.6 мм
Розміри: 539.6 × 515.1 × 197.2 мм
Вага (без підставки): 3.9 кг Вага: 5.6 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 75 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 15...135 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн HDR: HDR10 sRGB: 100% DCI-P3: 95% Відеороз'єми : 2 × DisplayPort
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...23 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 15 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 539.6 × 322.2 × 44.6 мм
Розміри: 539.6 × 515.1 × 197.2 мм
Вага (без підставки): 3.9 кг Вага: 5.6 кг Колір рамки: чорний
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Modification | 90LM08Y0-B01M70 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | Silver |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
| 3D support | Not |
| Backlight | Not |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.