Монітор QUBE B25F100-IPS
Діагональ екрану: 24.5"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 20000000 :1
Частота вертикальної розгортки 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 1 Вт
Кут нахилу: -5...15 °
VESA: 75 × 75 мм Енергоспоживання (стандарт): 30 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 539 × 319 × 43 мм
Розміри: 539 × 440 × 168 мм
Вага: 3.2 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 20000000 :1
Частота вертикальної розгортки 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 1 Вт
Кут нахилу: -5...15 °
VESA: 75 × 75 мм Енергоспоживання (стандарт): 30 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 539 × 319 × 43 мм
Розміри: 539 × 440 × 168 мм
Вага: 3.2 кг
Колір рамки: чорний
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 75mm x 75mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | B25F100-IPS |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | QUBE |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Monitor diagonal | 24,5 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.