Монітор PHILIPS 49B2U6900CH/00
Діагональ екрану: 48.8"
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 1440
Співвідношення сторін: 32:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 75 Гц
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 450 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...140 кГц
Частота вертикальної розгортки : 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: DisplayHDR 400
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
LAN: Gigabit Ethernet USB-хаб: 1 × USB-C 3.2 Gen 2
4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...15 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 48 Вт Енергоспоживання (стандарт): 37 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 1193 × 373 × 164 мм
Розміри: 1193 × 583 × 268 мм
Вага (без підставки): 11.58 кг Вага: 15.21 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 1440
Співвідношення сторін: 32:9
Тип матриці: VA
Частота оновлення: 75 Гц
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 450 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...140 кГц
Частота вертикальної розгортки : 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: DisplayHDR 400
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
LAN: Gigabit Ethernet USB-хаб: 1 × USB-C 3.2 Gen 2
4 × USB 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...15 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 48 Вт Енергоспоживання (стандарт): 37 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки) ): 1193 × 373 × 164 мм
Розміри: 1193 × 583 × 268 мм
Вага (без підставки): 11.58 кг Вага: 15.21 кг Колір рамки: чорний
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 450 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | EasyRead |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | 49B2U6900CH/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Yes |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 32:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 48.8 |
| Screen resolution | 5120x1440 |
| Matrix type | VA |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.