Мобільний телефон NOMI i1871 Black
Стандарти зв'язку: GSM 900/1800
Підтримка повідомлень: SMS
Кількість підтримуваних SIM-карток: 2
Тип SIM-картки: Mini -SIM
Діагональ дисплея: 1.77"
Роздільна здатність дисплея: 160 × 128
Тип матриці: TFT
Обсяг оперативної пам'яті: 32 МБ Об'єм вбудованої пам'яті: 32 МБ Процесор: MediaTek MTK6261D Слот для картки пам'яті: Micro-SD Макс. об'єм підтримуваної карти пам'яті: 32 ГБ
Камера: 0.08 Мп
Особливості: FM-радіо
вбудований ліхтарик
Порти та інтерфейси: USB-C<
Bluetooth
mini-jack 3.5 мм
Інтернет: відсутня
Акумулятор: Li-Ion 1750 мА∙год
Матеріал корпусу: пластик
Колір: чорний
Розміри: 56 × 116 × 14 мм
Вага: 62 г
Підтримка повідомлень: SMS
Кількість підтримуваних SIM-карток: 2
Тип SIM-картки: Mini -SIM
Діагональ дисплея: 1.77"
Роздільна здатність дисплея: 160 × 128
Тип матриці: TFT
Обсяг оперативної пам'яті: 32 МБ Об'єм вбудованої пам'яті: 32 МБ Процесор: MediaTek MTK6261D Слот для картки пам'яті: Micro-SD Макс. об'єм підтримуваної карти пам'яті: 32 ГБ
Камера: 0.08 Мп
Особливості: FM-радіо
вбудований ліхтарик
Порти та інтерфейси: USB-C<
Bluetooth
mini-jack 3.5 мм
Інтернет: відсутня
Акумулятор: Li-Ion 1750 мА∙год
Матеріал корпусу: пластик
Колір: чорний
Розміри: 56 × 116 × 14 мм
Вага: 62 г
| В наявності | Так |
| Type of | Mobile phone |
| Manufacturer | Nomi |
| Phone class | Cell phones |
| Colour | Black |
| Multimedia | Video player |
| Navigation | не задано |
| Special features | не задано |
| Call management | не задано |
| Messages | не задано |
| Display type | TFT |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Screen resolution | 128x160 |
| Weight | 62g |
| The number of SIM-cards | 2 SIM |
| Form factor | Monoblock |
| Internal memory | 32 Mb |
| SIM card format | Mini |
| Communication Standards (GSM) | не задано |
| Number of Cores | 1 core |
| Battery capacity | 1750 mAh |
| RAM | 32 Mb |
| Communication generation (2G / 3G / 4G) | не задано |
| Operating system | no OS |
| CPU | MediaTek MT6261D |
| Camera features | не задано |
| Memory expansion | MicroSD (TransFlash), up to 32 Gb |
| Built-in sensors | не задано |
| Wireless connections | Bluetooth |
| Organizer | Alarm clock |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Type of shell | Monoblock |
| Color mob | The black |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.