Монітор PHILIPS 49M2C8900L (49M2C8900L/00)
Діагональ екрану: 48.8"
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 1440
Співвідношення сторін: 32:9
Тип матриці: QD-OLED
Частота оновлення: 240 Гц
Час відгуку: 0.1 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Технологія адаптивного оновлення екрану : Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вхід
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...15 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 163 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 1195 × 544 × 359 мм
Вага: 13.96 кг Колір рамки: сріблястий
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 1440
Співвідношення сторін: 32:9
Тип матриці: QD-OLED
Частота оновлення: 240 Гц
Час відгуку: 0.1 мс
Поверхня екрану: матова
Особливості екрану: вигнутий
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Технологія адаптивного оновлення екрану : Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вхід
USB-хаб: 4 × USB 3.2 Gen 1
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...15 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 163 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 1195 × 544 × 359 мм
Вага: 13.96 кг Колір рамки: сріблястий
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | HDR 10 |
| Update frequency | 240 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| Modification | 49M2C8900L/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | Silver |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 32:9 |
| Monitor diagonal | 48.8 |
| Screen resolution | 5120x1440 |
| Matrix type | OLED |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.