Монітор HP 524sw (94C21E9)
Працюйте та відпочивайте з монітором HP 524sw
Відкиньтесь на спинку крісла і пориньте в атмосферу перегляду улюбленого контенту за допомогою цього виняткового 23.8-дюймового FHD-монітора. Оцініть яскраві зображення і чіткі деталі, що забезпечують 99% кольоропередачі sRGB, глибокий коефіцієнт контрастності 1500:1 і яскравість 300 нит. x 1080 на цьому моніторі з діагоналлю 23.8 дюймів.
IPS-панель
Незалежно від того, де ви знаходитесь, технологія IPS забезпечує точність та узгодженість зображення при широких кутах огляду 178 градусів по горизонталі та вертикалі.
Частота оновлення 100 Гц
Завдяки частоті оновлення 100 Гц цей монітор здатний відображати більш чіткі деталі, плавно переходячи від кадру до кадру, що дозволяє скоротити час реакції до частки секунди.
HP Eye Ease
Забезпечте комфорт своїм очам за допомогою постійно увімкненого світлофільтра з природними кольорами та низьким рівнем синього світла.
HP Display Center
Налаштуйте свій дисплей за допомогою простого та інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення HP Display Center.
Регульований нахил
Підставка з регульованим нахилом забезпечує ідеальний огляд, дозволяючи максимально підвищити продуктивність і комфортно працювати. розташовані поруч один з одним екрани. Вбудована кабельна ізоляція для усунення безладдя .
Відкиньтесь на спинку крісла і пориньте в атмосферу перегляду улюбленого контенту за допомогою цього виняткового 23.8-дюймового FHD-монітора. Оцініть яскраві зображення і чіткі деталі, що забезпечують 99% кольоропередачі sRGB, глибокий коефіцієнт контрастності 1500:1 і яскравість 300 нит. x 1080 на цьому моніторі з діагоналлю 23.8 дюймів.
IPS-панель
Незалежно від того, де ви знаходитесь, технологія IPS забезпечує точність та узгодженість зображення при широких кутах огляду 178 градусів по горизонталі та вертикалі.
Частота оновлення 100 Гц
Завдяки частоті оновлення 100 Гц цей монітор здатний відображати більш чіткі деталі, плавно переходячи від кадру до кадру, що дозволяє скоротити час реакції до частки секунди.
HP Eye Ease
Забезпечте комфорт своїм очам за допомогою постійно увімкненого світлофільтра з природними кольорами та низьким рівнем синього світла.
HP Display Center
Налаштуйте свій дисплей за допомогою простого та інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення HP Display Center.
Регульований нахил
Підставка з регульованим нахилом забезпечує ідеальний огляд, дозволяючи максимально підвищити продуктивність і комфортно працювати. розташовані поруч один з одним екрани. Вбудована кабельна ізоляція для усунення безладдя .
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) HDMI |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | Missing |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Modification | 94C21E9 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | HP |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Colour | White |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.