Монітор ASUS ROG Strix XG27ACS-W White (90LM09Q1-B01170)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота поновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...255 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
AMD FreeSync
nVidia G-Sync
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: DisplayHDR 400
sRGB: 133 %
DCI-P3: 97%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Ергономіка: регулювання за висотою
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...20°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 23 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 614.8×367.1×60.1 мм
Розміри: 641.8 × 512.9 × 218.8 мм
Вага (без підставки): 3.93 кг
Вага: 6.61 кг
Колір кадру: білий
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота поновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...255 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
AMD FreeSync
nVidia G-Sync
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: DisplayHDR 400
sRGB: 133 %
DCI-P3: 97%
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Ергономіка: регулювання за висотою
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...20°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 23 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 614.8×367.1×60.1 мм
Розміри: 641.8 × 512.9 × 218.8 мм
Вага (без підставки): 3.93 кг
Вага: 6.61 кг
Колір кадру: білий
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 180 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| Modification | 90LM09Q1-B01170 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | White |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.