Неттоп ARTLINE Business B12 Windows 11 Pro (B12v38Win)
Неттоп ARTLINE Business B12 Intel (4p+8e)-Core i5-1340P 1.4-4.6Ghz/BOX/16Gb DDR4-3200 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AX+BT5.0/Windows 11 Pro Standard/480Gb M.2 NVME SSD/-/H610U/Intel® Iris® Xe Graphics/Artline B12 90W Технический паспорт/38міс.(B12v38Win) .(B12v38Win)
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | Nettop |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i5-13xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 12 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.