Неттоп ARTLINE Business B12 Windows 11 Pro (B12v39Win+V24F75-IPS)
Неттоп ARTLINE Business B12 Intel (6p+8e)-Core i7-1370P 1.4-5.2GHz/BOX/16Gb DDR4-3200 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AX+BT5.0/Windows 11 Pro Standard/480Gb M.2 NVME SSD/-/H610U/Intel® Iris® Xe Graphics/Artline B12 90W+V24F75-IPS Технический паспорт/38міс.(B12v39Win+V24F75-IPS) .(B12v39Win+V24F75-IPS)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | Nettop |
| CPU | Intel Core i7-13xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 14 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.