Неттоп ARTLINE Business B14 Windows 11 Pro (B14v21Win+B24F100PLUS-IPS)
Неттоп ARTLINE Business B14 Intel 4-core Processor N100 up to 3.4GHz/BOX/8Gb DDR4-3200 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AC+BT4.0/Windows 11 Pro Standard/240GB SSD/-/SoC N100 COM/Intel HD/Artline B14 N100 30W+B24F100PLUS-IPS Технический паспорт/38міс.(B14v21Win+B24F100PLUS-IPS) .(B14v21Win+B24F100PLUS-IPS)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | Nettop |
| CPU | N100 |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.