Неттоп ARTLINE Business B18 (B18v01)
Комп"ютер ARTLINE Business B18 Intel 6-Core i5-12400 2.5-4.4Ghz/BOX/8Gb DDR4-3200 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AC+BT4.0/-/240GB M.2 SSD Entry Level/-/B660 S2/Intel HD/Artline B18 B660 Barebone (B18-S2-B660) 120W Технический паспорт/38міс.(B18v01) .(B18v01)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | Nettop |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | Intel Core i5-12xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.