Монітор DELL P2725HE (210-BMJC)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 5 мс Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1500 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...110 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 ° Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...21 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 180 Вт Енергоспоживання (стандарт): 16 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.4 Вт Розміри (без підставки) ): 610.6 × 354.8 × 50 мм
Розміри: 610.6 × 384.6 × 192.3 мм
Вага: 6.4 кг
Колір рамки: сріблястий
чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 5 мс Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1500 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...110 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 ° Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...21 VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 180 Вт Енергоспоживання (стандарт): 16 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.4 Вт Розміри (без підставки) ): 610.6 × 354.8 × 50 мм
Розміри: 610.6 × 384.6 × 192.3 мм
Вага: 6.4 кг
Колір рамки: сріблястий
чорний
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) HDMI |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Swivel screen (Pivot) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Modification | 210-BMJC |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Dell |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | Silver |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | LED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.