Монітор VIEWSONIC VA220-H
ViewSonic VA220-H - це 22-дюймовий Full HD-монітор з входами HDMI та VGA для використання в офісі та вдома. Оптимальна продуктивність екрану та комфортний перегляд без розривів та зависань забезпечуються завдяки змінній частоті оновлення та різним передустановкам ViewMode. Працюйте в режимі багатозадачності на одному екрані з підтримкою кріплення VESA за мінімального енергоспоживання.
Чіткість зображення з широкими кутами огляду
Насолоджуйтесь чудовою продуктивністю та високою якістю зображення під різними кутами - від горизонтального до вертикального. Завдяки технології панелі SuperClear Vertical Alignment екран залишається чітким та контрастним у діапазоні 178° по всьому периметру, незалежно від того, чи дивіться ви на екран зверху, знизу, спереду або збоку. зображенням. Це підвищує чіткість зображення, зменшує завмирання екрану під час швидких сцен, а також сприяє виконанню робочих завдань, знижуючи напругу очей і підвищуючи продуктивність. Дозвіл Full HD 1080p Дозвіл Full HD 1920x1080 створює неймовірно чітке зображення піксель в пік . Оцініть дивовижну різкість і деталізацію під час роботи, ігор чи перегляду останніх прем'єр серіалів.
Миттєва реакція
Оцініть більш високу продуктивність та плавні переходи пікселів завдяки швидкому часу відгуку 1 мс (MPRT). Реагуйте швидше та працюйте з максимальною точністю.
Безрамковий дизайн для безшовного зображення
Відмовтеся від громіздких обідків завдяки вражаючому екрану без полів з трьох сторін. Насолоджуйтесь більш витонченим зовнішнім виглядом, який забезпечує бездоганну естетику та можливості мультимоніторної роботи.
Eye ProTech для комфортного перегляду
Зменшіть напругу очей від використання комп'ютерної техніки та збережіть зір завдяки технології ViewSonic Eye ProTech. Технологія Flicker-Free та фільтр синього світла усувають мерехтіння екрану та мінімізують шкідливе випромінювання синього світла, забезпечуючи комфортний перегляд екрана навіть при тривалому використанні .
Чіткість зображення з широкими кутами огляду
Насолоджуйтесь чудовою продуктивністю та високою якістю зображення під різними кутами - від горизонтального до вертикального. Завдяки технології панелі SuperClear Vertical Alignment екран залишається чітким та контрастним у діапазоні 178° по всьому периметру, незалежно від того, чи дивіться ви на екран зверху, знизу, спереду або збоку. зображенням. Це підвищує чіткість зображення, зменшує завмирання екрану під час швидких сцен, а також сприяє виконанню робочих завдань, знижуючи напругу очей і підвищуючи продуктивність. Дозвіл Full HD 1080p Дозвіл Full HD 1920x1080 створює неймовірно чітке зображення піксель в пік . Оцініть дивовижну різкість і деталізацію під час роботи, ігор чи перегляду останніх прем'єр серіалів.
Миттєва реакція
Оцініть більш високу продуктивність та плавні переходи пікселів завдяки швидкому часу відгуку 1 мс (MPRT). Реагуйте швидше та працюйте з максимальною точністю.
Безрамковий дизайн для безшовного зображення
Відмовтеся від громіздких обідків завдяки вражаючому екрану без полів з трьох сторін. Насолоджуйтесь більш витонченим зовнішнім виглядом, який забезпечує бездоганну естетику та можливості мультимоніторної роботи.
Eye ProTech для комфортного перегляду
Зменшіть напругу очей від використання комп'ютерної техніки та збережіть зір завдяки технології ViewSonic Eye ProTech. Технологія Flicker-Free та фільтр синього світла усувають мерехтіння екрану та мінімізують шкідливе випромінювання синього світла, забезпечуючи комфортний перегляд екрана навіть при тривалому використанні .
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | SuperClear |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) HDMI |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | VA220-H |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | ViewSonic |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 21,5 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | 21-22" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.