Монітор IIYAMA ProLite TW2424AS-B1
Інтерактивна сенсорна панель Iiyama ProLite TW2424AS-B1 - чудовий вибір для приміщень з високим ступенем використання. Панель IPS, інтегрована в тонку та елегантну рамку, забезпечує відмінну передачу кольорів з широкими кутами огляду і помітно більш чітке зображення. Сенсорна технологія In-cell 10tp PCAP забезпечує плавні та природні відчуття від дотику. Цей монітор може працювати в альбомній, портретній та лицьовій орієнтації в режимі 24/7. Завдяки встановленій операційній системі Android 12 можна легко налаштовувати монітор, встановлюючи програми безпосередньо на нього. У поєднанні з накопичувачем ємністю 32 ГБ, Wi-Fi, роз'ємами LAN (RJ45) і Bluetooth це монітор особливо підходить для використання в POS-системах або інформаційних точках в роздрібних магазинах для ознайомлення покупців з вашою продукцією, а також для практично безмежних програм " ;розумного будинку".
Ємнісна сенсорна технологія
Ця технологія базується на використанні сенсорної сітки з найтонших провідників, наклеєних на скляну поверхню панелі. Дотик розпізнається за зміною електричних характеристик сенсорної сітки, коли користувач торкається пальцем скла. Завдяки використанню скляної поверхні, такі дисплеї відрізняються підвищеною зносостійкістю: навіть подряпини на екрані не помітно впливають на його сенсорну функціональність. Технологія забезпечує відмінну якість зображення і допускає керування не тільки за допомогою пальців (також у тонких гумових рукавичках), а й магнітною авторучкою. IPS Technology IPS дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами і точною передачею кольору. Вони особливо добре підходять для додатків по роботі з кольором.
Динаміки та навушники
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Чи не хочете нікого турбувати? Приєднайте гарнітуру до аудіороз'єму та додайте гучності.
ОС Android
Завдяки ОС Android ви можете легко налаштувати дисплей відповідно до ваших потреб, встановивши програми прямо на нього. .
Ємнісна сенсорна технологія
Ця технологія базується на використанні сенсорної сітки з найтонших провідників, наклеєних на скляну поверхню панелі. Дотик розпізнається за зміною електричних характеристик сенсорної сітки, коли користувач торкається пальцем скла. Завдяки використанню скляної поверхні, такі дисплеї відрізняються підвищеною зносостійкістю: навіть подряпини на екрані не помітно впливають на його сенсорну функціональність. Технологія забезпечує відмінну якість зображення і допускає керування не тільки за допомогою пальців (також у тонких гумових рукавичках), а й магнітною авторучкою. IPS Technology IPS дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами і точною передачею кольору. Вони особливо добре підходять для додатків по роботі з кольором.
Динаміки та навушники
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Чи не хочете нікого турбувати? Приєднайте гарнітуру до аудіороз'єму та додайте гучності.
ОС Android
Завдяки ОС Android ви можете легко налаштувати дисплей відповідно до ваших потреб, встановивши програми прямо на нього. .
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| Modification | TW2424AS-B1 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
| 3D support | Not |
| Backlight | LED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.