Монітор IIYAMA ProLite XUB2792QSU-W6
Стильний дизайн "від краю до краю" робить Iiyama ProLite XUB2792QSU-W6 з роздільною здатністю WQHD (2560x1440), ідеальним рішенням для встановлення кількох моніторів. Технологія IPS-панелі забезпечує точну та стабільну перенесення кольорів з широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц разом з функцією AdaptiveSync забезпечує миттєве та відчутне покращення плавності зображення. Високі показники контрастності та яскравості означають, що монітор забезпечить відмінну продуктивність під час роботи з фотографіями та веб-дизайном. Оснащений динаміками, 2-портовим USB 3.2, гніздом для навушників, роз'ємами HDMI та DisplayPort, функцією зниження яскравості синього світла та ергономічною підставкою з регульованою висотою 150 мм для зниження втоми очей та оптимального комфорту користувача, цей 27&9; монітор стане відмінним вибором як для дому, так і для офісу. Дозвіл WQHD Матриця з роздільною здатністю WQHD 2560 x 1440 готова відобразити зображення великого розміру і роздільної здатності. Екран вміщує на 50% більше інформації в порівнянні з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів.
IPS Technology
IPS дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами і точною передачею кольору. Вони особливо добре підходять для додатків по роботі з кольором.
Частота оновлення 100 Гц
Частота оновлення 100 Гц означає підвищену плавність зображення. Це означає, що мерехтіння зменшується, а отже, і втома очей стає менш помітною. Збільшення частоти також означає більш плавні переходи між контрастними кольорами, більш плавні сцени руху як у фільмах, так і в іграх, і навіть зменшення мерехтіння курсору миші. Adjustable Stand) дозволяє вибирати ідеальне положення для екрану, для максимального комфорту користувача під час роботи, що не тільки позитивно впливає на здоров'я, але й збільшує продуктивність праці. Можливість обертання екрана означає, що ви можете змінювати положення екрана: зі стандартного альбомного до портретного. Це дуже корисна опція, що полегшує роботу з великими таблицями або текстами. Технології Flicker free і Blue Light Остаточне рішення для комфорту та здоров'я ваших очей. При використанні електричного струму усувається мерехтіння екрана. Функція Blue Light Reduction дозволяє легко зменшити яскравість та колірну температуру, знижуючи кількість синього світла та зменшуючи втому очей після роботи за екраном .
IPS Technology
IPS дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами і точною передачею кольору. Вони особливо добре підходять для додатків по роботі з кольором.
Частота оновлення 100 Гц
Частота оновлення 100 Гц означає підвищену плавність зображення. Це означає, що мерехтіння зменшується, а отже, і втома очей стає менш помітною. Збільшення частоти також означає більш плавні переходи між контрастними кольорами, більш плавні сцени руху як у фільмах, так і в іграх, і навіть зменшення мерехтіння курсору миші. Adjustable Stand) дозволяє вибирати ідеальне положення для екрану, для максимального комфорту користувача під час роботи, що не тільки позитивно впливає на здоров'я, але й збільшує продуктивність праці. Можливість обертання екрана означає, що ви можете змінювати положення екрана: зі стандартного альбомного до портретного. Це дуже корисна опція, що полегшує роботу з великими таблицями або текстами. Технології Flicker free і Blue Light Остаточне рішення для комфорту та здоров'я ваших очей. При використанні електричного струму усувається мерехтіння екрана. Функція Blue Light Reduction дозволяє легко зменшити яскравість та колірну температуру, знижуючи кількість синього світла та зменшуючи втому очей після роботи за екраном .
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Swivel screen (Pivot) |
| Modification | XUB2792QSU-W6 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | Silver |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.