Монітор IIYAMA ProLite XU2493HS-B6
Стильний дизайн «від краю до краю» робить Iiyama ProLite XU2493HS-B6 ідеальним рішенням для встановлення кількох моніторів. Технологія IPS-панелі забезпечує точну та стабільну перенесення кольорів з широкими кутами огляду. Високі показники контрастності та яскравості означають, що монітор забезпечить відмінну продуктивність при роботі з фотографіями та веб-дизайном. IPS Technology IPS дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами і точним кольором. Вони особливо добре підходять для додатків по роботі з кольором.
Технологія ACR
Контрастність ― це відношення яскравостей найсвітлішої та найтемнішої частин зображення на екрані РК-монітора. Технологія Advanced Contrast Ratio (просунута контрастність) автоматично регулює контрастність та яскравість, ґрунтуючись на характеристиках картинки. Чим вище контрастність, тим краще виглядатиме картинка в темній кімнаті. Частота оновлення 100 Гц
Частота оновлення 100 Гц означає підвищену плавність зображення. Це означає, що мерехтіння зменшується, а отже, і втома очей стає менш помітною. Збільшення частоти також означає більш плавні переходи між контрастними кольорами, більш плавні сцени руху як у фільмах, так і в іграх, і навіть зменшення мерехтіння курсору миші.
Технології Flicker free і Blue Light
здоров'я ваших очей. При використанні електричного струму усувається мерехтіння екрана. Функція Blue Light Reduction дозволяє легко зменшити яскравість та колірну температуру, знижуючи кількість синього світла та зменшуючи втому очей після роботи за екраном.
Динаміки та навушники
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Чи не хочете нікого турбувати? Приєднайте гарнітуру до аудіороз'єму та додайте гучності .
Технологія ACR
Контрастність ― це відношення яскравостей найсвітлішої та найтемнішої частин зображення на екрані РК-монітора. Технологія Advanced Contrast Ratio (просунута контрастність) автоматично регулює контрастність та яскравість, ґрунтуючись на характеристиках картинки. Чим вище контрастність, тим краще виглядатиме картинка в темній кімнаті. Частота оновлення 100 Гц
Частота оновлення 100 Гц означає підвищену плавність зображення. Це означає, що мерехтіння зменшується, а отже, і втома очей стає менш помітною. Збільшення частоти також означає більш плавні переходи між контрастними кольорами, більш плавні сцени руху як у фільмах, так і в іграх, і навіть зменшення мерехтіння курсору миші.
Технології Flicker free і Blue Light
здоров'я ваших очей. При використанні електричного струму усувається мерехтіння екрана. Функція Blue Light Reduction дозволяє легко зменшити яскравість та колірну температуру, знижуючи кількість синього світла та зменшуючи втому очей після роботи за екраном.
Динаміки та навушники
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Чи не хочете нікого турбувати? Приєднайте гарнітуру до аудіороз'єму та додайте гучності .
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker Free |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| Modification | XU2493HS-B6 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| HDMI | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
| 3D support | Not |
| Backlight | LED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.