Монітор DELL P2425HE (210-BMJB)
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1500 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...110 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...21 VESA : 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 180 Вт Енергоспоживання (стандарт): 14 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки) ): 538.6 × 314.2 × 50 мм
Розміри: 538.6 × 496.5 × 181.7 мм
Вага (без підставки): 3.69 кг Вага: 4.2 кг Колір рамки: сріблястий чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 5 мс
Час відгуку (GtG): 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1500 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...110 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 × DisplayPort USB-C
1 × HDMI
LAN: Gigabit Ethernet
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...21 VESA : 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 180 Вт Енергоспоживання (стандарт): 14 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки) ): 538.6 × 314.2 × 50 мм
Розміри: 538.6 × 496.5 × 181.7 мм
Вага (без підставки): 3.69 кг Вага: 4.2 кг Колір рамки: сріблястий чорний
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | For home and office |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Eye Comfort |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) HDMI |
| Modification | 210-BMJB |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Dell |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | Silver |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | Not |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.