Монітор SAMSUNG Odyssey G5 S32DG500EI (LS32DG500EIXCI)
Діагональ екрану: 32"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота поновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: DisplayHDR 400
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Ергономіка: регулювання за висотою
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -2...25°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (макс.): 59 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 52 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 714.2×418.4×70 мм
Розміри: 714.2 × 581.9 × 263.5 мм
Вага (без підставки): 4.4 кг
Вага: 7.4 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота поновлення: 180 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...180 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178°
Кут огляду вертикальний: 178°
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
HDR: DisplayHDR 400
sRGB: 99 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Ергономіка: регулювання за висотою
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -2...25°
VESA: 100×100 мм
Енергоспоживання (макс.): 59 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 52 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 714.2×418.4×70 мм
Розміри: 714.2 × 581.9 × 263.5 мм
Вага (без підставки): 4.4 кг
Вага: 7.4 кг
Колір рамки: чорний
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Swivel screen (Pivot) |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Auto Source Switch+ |
| Update frequency | 180 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Modification | LS32DG500EIXCI |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Samsung |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Warranty | 24 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 32 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | Over 30" |
| Backlight | LED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.