Гарнітура ігрова Acer Predator Galea 550 PHR235, WL/BT, чорний (GP.HDS11.01J) (GP.HDS11.01J)
2,4 ГГЦ, ЩОБ ПРАВИТИ НИМИ ВСІМА
Обирайте між Bluetooth 5.2 або оптимізованим радіочастотним з’єднанням 2,4 ГГц, яке споживає менше заряду акумулятора та має меншу затримку. Якщо вам потрібна бездротова якість аудіо найвищого рівня із заряджанням USB-C, радіусом дії 10 метрів і до 12 годин автономної роботи – це вона!
СКОРЕДУЙТЕСЯ НА ЗВУК
Мікрофон ENC — це рятівник спілкування з товаришами по команді. По-перше, він знімається, тож знімайте його, коли будете самі. По-друге, ENC неймовірний! Коли він активується, навколишній шум і негативні звуки навколишнього середовища пригнічуються, що дозволяє зосередитися на основному джерелі: на вас!
БОРТОВІ ЕЛЕМЕНТИ КЕРУВАННЯ
Простий у використанні та завжди поруч. Вмикайте/вимикайте, регулюйте гучність або перемикайте режими за бажанням. Galea550 також надзвичайно зручний завдяки тканинним амбушюрам і регульованим сталевим повзункам, які забезпечують потрібну зручність.
| Діапазанон частот | 20Hz –20KHz |
| Тип з"єднання | USB-C, USB-A |
| Інтерфейс підключення | 2.4GHz, Bluetooth v5.2 |
| Опір | 32Ω±15% |
| Мікрофон | Знімний мікрофон з ENC |
| Неодимовий магніт | 50mm |
| Матеріал амбушур | Тканина |
| Аккумулятор | До 12 годин на одному заряді |
| Заряджання | До 2.5 годин |
| Colour | The black |
| Connection | Wireless |
| Manufacturer | Acer |
| Type of | Headset |
| Plug | Bluetooth / radio channel |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.