Монітор AOC U27B3AF
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 4 мс
Час відгуку (GtG): : 20000000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...60 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
sRGB: 125.1 %
Adobe RGB: 107 % DCI-P3: 99.6 % Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 52 Вт Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки ): 614 × 363.8 × 45.7 мм
Розміри: 614 × 517.9 × 229.8 мм
Вага (без підставки): 3.64 кг Вага: 5.2 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 4 мс
Час відгуку (GtG): : 20000000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...60 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
sRGB: 125.1 %
Adobe RGB: 107 % DCI-P3: 99.6 % Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 52 Вт Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки ): 614 × 363.8 × 45.7 мм
Розміри: 614 × 517.9 × 229.8 мм
Вага (без підставки): 3.64 кг Вага: 5.2 кг Колір рамки: чорний
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker Free |
| Update frequency | 60 Hz |
| Modification | U27B3AF |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | AOC |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.