Ноутбук Durabook S15 Standard (S5G2Q3ADEBXE)
Durabook S15 Standard - це міцний ноутбук з 15.6-дюймовим FHD антив бликовим дисплеєм. Він оснащений процесором Intel i7-1255U, що забезпечує високу продуктивність для роботи. Пристрій має 16 ГБ оперативної пам'яті та 512 ГБ SSD для швидкої обробки даних та зберігання файлів. Відеокарта UMA забезпечує базові графічні можливості, а підтримка LTE додає мобільності. Ноутбук працює під керуванням операційної системи Windows 11 Pro, що робить його ідеальним для професійного використання в умовах екстремального середовища .
| Laptop type | Business |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Memory slots | 2 x SO-DIMM |
| Graphics chip | Intel Iris Xe Graphics |
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Manufacturer | Durabook |
| Type of | A laptop |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | 4G LTE |
| Warranty | 36 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | TN |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Colour | The black |
| Safety | TPM module |
| Graphics card type | Integrated |
| GPU family | INTEL |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 16 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| SSD capacity | 512 GB |
| Processor family | Intel Core i7 |
| Network adapter Voltronic JP1081B/KY-RD9700 1хGE LAN | There is |
| OS | Windows 11 Pro |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.