Охолоджувач для проц . Noctua Intel LGA1851/LGA1700/LGA1200/LGA1156/LGA1155/LGA1151/LGA11 (NH-D15 G2)
| Конектор (роз'єм), pin | 4-pin PWM |
| Розміри, мм | 165x150x161мм |
| Тип підшипника | SSO2 |
| Швидкість обертання, об/хв | до 1500 об/хв |
| Рівень шуму, дБ | <24.8дБ |
| Матеріал радіатора | мідь+8теплов.трубок |
| Кількість у ящику, шт | 8шт. в коробці |
| Тепловий пакет (TDP), Вт | Intel/AMD 280W |
| Виробник | Noctua |
| В наявності | Так |
| Main characteristics | |
| Manufacturer | Noctua |
| CPU socket | Socket LGA 1150 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 72 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
With this product also bought
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE BarraCuda 16TB SATA/512MB (ST16000DM001)
Art: ST16000DM001
ID: 901073
Кулер ASUS PRIME MR120 REVERSE ARGB WHITE 3IN1 (90DA00L3-B09020)
Art: 90DA00L3-B09020
ID: 874366
Відеокарта ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 White OC (TUF-RTX5070TI-O16G-WHITE-GAMING)
Art: TUF-RTX5070TI-O16G-WHITE-GAMING
ID: 845015
Блок живлення Seasonic 1000W FOCUS-GX-1000-ATX31 (SRP-FGX102-A5A32SF)
Art: FOCUS-GX-1000-ATX31
ID: 844346
Процесор INTEL Core Ultra 7 265K 3.9GHz s1851 Tray (AT8076806412)
Art: AT8076806412
ID: 843798
See also
Система охолодження для комп"ютерного процесора ACFRE00201A ARCTIC
Art: ACFRE00201A
ID: 978819
Система охолодження для комп"ютерного процесора ACFRE00202A ARCTIC
Art: ACFRE00202A
ID: 978818
Система охолодження для комп"ютерного процесора ACFRE00200A ARCTIC
Art: ACFRE00200A
ID: 978817
Система рідинного охолодження для комп"ютерного процесора MULTI SOCKET C (CORELIQUID A17MLG EDITION)
Art: CORELIQUID A17MLG EDITION
ID: 976176
Охолоджувач для проц. Noctua NH-D15 G2 Chromax bk, Intel LGA1954/1851/1700 (NH-D15 G2 CHROMAX.BLACK)
Art: NH-D15 G2 CHROMAX.BLACK
ID: 956371
Система водяного охлаждения Asus ProArt LC 240 (90RC01K0-M0EAY0), Intel:1150/1151/1152/1155/1156/120
Art: 90RC01K0-M0EAY0
ID: 954331
Система водяного охлаждения ID-Cooling DL360 Max, Intel: 1851/1700/1200/1151/1150/1155/1156, AMD: АМ
Art: DL360 MAX
ID: 940295
Система водяного охлаждения MSI MPG CoreLiquid P13 360 White, Intel: LGA1851/1700, AMD: AM5/AM4, 394
Art: MPG CoreLiquid P13 360 White
ID: 939553
Система водяного охлаждения MSI MPG CoreLiquid P13 360, Intel: LGA1851/1700, AMD: AM5/AM4, 394x119.6
Art: MPG CoreLiquid P13 360
ID: 939552
Водяне охолодження для ПК NZXT, Kraken Plus V2 240mm AIO liquid cooler w/Displ Radiato (RL-KN240-B2)
Art: RL-KN240-B2
ID: 926138
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.