Ноутбук HP OMEN Gaming 14-fb0022ua (A49ZSEA)
HP Omen Gaming 14 — ноутбук, створений для геймерів, які шукають продуктивність, високу якість графіки для виняткового ігрового досвіду. Оснащений 14-дюймовим OLED-дисплеєм 2.8K з надвисокою частотою оновлення 120 Гц. Яскраві насичені кольори й динамічна картинка буде плавною як ніколи. Підіймай свою гру до нового рівня з дивовижною чіткістю зображення та кайфуй від кожного моменту.
Ноутбук працює на базі процесора Intel Core Ultra 7 155H, який забезпечує блискавичну продуктивність та швидкодію для запуску найвимогливіших ігор та програм. Він оснащений 16 ГБ оперативної пам'яті, що дозволяє запускати багатозадачні програми та виконувати великі завдання з легкістю, а також містким SSD-накопичувачем для зберігання колекції ігор, файлів, відео та іншого контенту зі швидким доступом до них. Миттєво завантажуй ігри та програми й витрачай більше часу на саму гру.
З відеокартою NVIDIA GeForce RTX 4050, яка пропонує високу продуктивність, реалістичну графіку, ти зможеш насолоджуватися винятковими візуальними ефектами, реалістичним освітленням та деталізацією у всіх улюблених іграх. Продумана система охолодження покликана забезпечити максимальну продуктивність під час інтенсивних ігрових сесій.
Ергономічна клавіатура забезпечить блискавичний відгук на кожен дотик, а яскрава підсвітка подбає про видимість під час нічного геймінгу. Виконання HP Omen 14 досить лаконічне як на геймерський ноутбук, а в центрі верхньої кришки корпуса розміщене лого, яке вказує на модель пристрою, тому він сподобається любителям неагресивних мінімалістичних дизайнів.
HP Omen Gaming 14 — ноутбук, створений для переможців.
| В наявності | Так |
| Update frequency | 120 Hz |
| Laptop type | Game |
| Screen surface | Glossy |
| Optical drive | No ODD |
| Type of | A laptop |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Screen size, inches | 14.0 |
| Laptop diagonal | 14 inches |
| Matrix type | OLED |
| Screen resolution | 2880x1800 |
| Colour | White |
| Safety | не задано |
| GPU family | INTEL |
| Graphics card type | Discrete |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 1 TB |
| Hard disk capacity | Not |
| Processor family | U-series |
| OS | DOS |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.