Монітор QUBE B27Q100Plus-IPS
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 1000000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
nVidia G-Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
DCI-P3: 95 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Кут нахилу:-2...15 °
VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 36 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 616 × 451 × 195 мм
Вага: 6.1 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 1000000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: Adaptive Sync
nVidia G-Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
DCI-P3: 95 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Кут нахилу:-2...15 °
VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 36 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 616 × 451 × 195 мм
Вага: 6.1 кг
Колір рамки: чорний
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | B27Q100Plus-IPS |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | QUBE |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | Not |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.