Монітор LG 32GR93U-B (32GR93U-B.AEU)
Дисплей: 32";IPS;3840x2160;16:9Частота оновлення: 144 ГцМаксимальна яскравість: 400 кд/м²Регулювання по висоті (мм): +Відеоінтерфейси :HDMI (x2);DisplayPort
| Screen surface | Anti-glare |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 400 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 144 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| Modification | 32GR93U-B.AEU |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | LG |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 32 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | Over 30" |
| 3D support | Not |
| Backlight | LED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.