Монітор PHILIPS 27E1N1800AE/00
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 4 мс
Час відгуку (GtG): 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...140 кГц
Частота вертикальної розгортки: 40...60 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
sRGB: 121 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Кут нахилу:-5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 613 × 365 × 54 мм
Розміри: 613 × 492 × 220 мм
Вага (без підставки): 3.92 кг Вага: 5.69 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 60 Гц
Час відгуку: 4 мс
Час відгуку (GtG): 4 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...140 кГц
Частота вертикальної розгортки: 40...60 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: HDR10
sRGB: 121 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Кут нахилу:-5...20 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 27 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 613 × 365 × 54 мм
Розміри: 613 × 492 × 220 мм
Вага (без підставки): 3.92 кг Вага: 5.69 кг Колір рамки: чорний
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | HDR 10 |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Modification | 27E1N1800AE/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.