Монітор ALIENWARE AW2725DF (210-BLHH)
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: QD-OLED
Частота оновлення: 360 Гц
Час відгуку: 0.03 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1500000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...360 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: DisplayHDR 400 DCI-P3: 99.3 %
Відеороз'єми: 2 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...21 VESA : 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 130 Вт Енергоспоживання (стандарт): 28 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: nbsp; 609 × 516 × 244 мм
Вага: 4.3 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: QD-OLED
Частота оновлення: 360 Гц
Час відгуку: 0.03 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1500000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...360 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: DisplayHDR 400 DCI-P3: 99.3 %
Відеороз'єми: 2 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.2 Gen 1
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу:-5...21 VESA : 100 × 100 мм Енергоспоживання (макс.): 130 Вт Енергоспоживання (стандарт): 28 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: nbsp; 609 × 516 × 244 мм
Вага: 4.3 кг
Колір рамки: чорний
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) HDMI |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Gaming |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light |
| Update frequency | 360 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| Modification | 210-BLHH |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Dell |
| HDMI | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 10 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | QD-OLED |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.