Монітор ASUS TUF Gaming VG34VQ3B (90LM0AA0-B01170)
TUF Gaming VG34VQ3B - це 34-дюймовий ігровий монітор з роздільною здатністю WQHD (3440 x 1440), вигнутою (1500R) панеллю, надвисокою частотою оновлення (180 Гц) і низьким часом відгуку (1 мс). Він підтримує ексклюзивну технологію Extreme Low Motion Blur SYNC (ELMB SYNC) та технологію адаптивної синхронізації AMD FreeSync Premium, які покращують якість зображення у динамічних ігрових сценах. Крім того, він відтворює 90% кольорової гами DCI-P3, що означає чудову контрастність і реалістичні кольори. (2560 х 1440) і зігнутою поверхнею (кривизна 1500R), тому кожна його точка знаходиться приблизно однаковій відстані від очей користувача. Відмінною особливістю монітора є підвищена частота оновлення екрану – 180 Гц, за рахунок чого покращується плавність відображення динамічних сцен в іграх: від шутерів до гоночних симуляторів. Висока частота оновлення дозволяє грати з найвищими налаштуваннями якості і дозволяє миттєво реагувати на те, що відображається на екрані. кадру та зменшення затримки відображення.
Високий динамічний діапазон
TUF Gaming VG34VQ3B використовує переваги технології HDR, що забезпечує більш живі кольори і високий рівень контрастності в порівнянні з традиційними моніторами. ; і "розривів", що дозволяє досягти надзвичайної чіткості в іграх з високою частотою кадрів. грі. Ви самі вибираєте, наскільки сильним повинен бути загальний ефект, а монітор сам визначає його. тепер немає потреби звертатися до екранного меню .
Високий динамічний діапазон
TUF Gaming VG34VQ3B використовує переваги технології HDR, що забезпечує більш живі кольори і високий рівень контрастності в порівнянні з традиційними моніторами. ; і "розривів", що дозволяє досягти надзвичайної чіткості в іграх з високою частотою кадрів. грі. Ви самі вибираєте, наскільки сильним повинен бути загальний ефект, а монітор сам визначає його. тепер немає потреби звертатися до екранного меню .
| Update frequency | 180 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 400 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Color Temperature Selection |
| Modification | 90LM0AA0-B01170 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Monitor diagonal | 34 |
| Screen resolution | 3440x1440 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | Over 30" |
| 3D support | Not |
| Backlight | LED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.