Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP (21MV0018RA)
Lenovo ThinkBook 14 Gen 7 — стильний бізнес-ноутбук, який стане незамінним сучасним інструментом для підприємців. Модель оснащена яскравим 14-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю WUXGA. Це забезпечує чіткі та реалістичні зображення з високою контрастністю та тривалу комфортну роботу без стомлення очей.
Ноутбук працює на базі процесора AMD Ryzen 5 7535HS, який забезпечує високу продуктивність для будь-яких завдань. Він оснащений інтегрованою графікою AMD Radeon 660M, яка забезпечує відмінну якість зображення для редакцій, дизайну та інших творчих завдань. Також пристрій має 16 ГБ оперативної пам'яті DDR5 та місткий SSD-накопичувач, які гарантуватимуть швидку обробку даних та достатньо місця для зберігання всіх важливих файлів.
Пристрої цієї лінійки вирізняються своєю багатофункціональністю і безпекою. ThinkBook 14 Gen 7 оснащений чипом безпеки TPM 2.0 і сканером відбитка пальця, вбудованим прямо в кнопку живлення, що забезпечує надійний захист ваших даних та особистої інформації.
Щоб ви завжди залишалися на зв'язку, наявні стандарти Wi-Fi 802.11ax і Bluetooth 5.3 для швидкого та стабільного бездротового з'єднання. Також варто відзначити наявність широкого спектра портів, включаючи USB 3.2 та HDMI 2.1, що забезпечують швидку та необмежену можливість підключення.
Lenovo ThinkBook 14 поєднує в собі сучасний дизайн, високу продуктивність і захист даних. Це практичний та стильний ноутбук, який допоможе вам досягти успіху у світі бізнесу.
| Optical drive | No ODD |
| Memory slots | 2 x SO-DIMM |
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Laptop type | Business |
| Screen surface | Matt |
| Manufacturer | Lenovo |
| Type of | A laptop |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Warranty | 36 months |
| Screen size, inches | 14.0 |
| Laptop diagonal | 14 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Colour | Gray |
| Safety | TPM module |
| GPU family | AMD |
| Graphics card type | Integrated |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 16 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| SSD capacity | 512 GB |
| Processor family | AMD Ryzen 5 |
| Network adapter Voltronic JP1081B/KY-RD9700 1хGE LAN | There is |
| OS | Windows 11 Pro |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.