Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ591 (90NB13Y2-M000Z0)
ASUS Vivobook 15 X1504VA — ноутбук відомого бренду, який вирізняється вишуканістю та стилем. Також його перевагою стане збалансована ергономіка, адже завдяки цьому компактному та портативному пристрою ви зможете зручно та швидко виконувати задачі різного рівня складності.
Модель оснащена стандартним екраном розмірами 15,6 дюйма із високою роздільною здатністю 1920х1080 та матовим покриттям. Яскраве та якісне зображення сприятиме ефективності роботи та приємному відпочинку, а сертифікат TÜV Rheinland для догляду за очима забезпечить низький рівень синього світла, що знижує ризик напруги очей під час тривалих сеансів перегляду.
Потужність ноутбука забезпечує процесор Intel Core 5 120U, з яким ви отримаєте достатньо ресурсів для виконання робочих задач і проєктів. Кількості оперативної та вбудованої пам'яті вистачить для швидкої та ефективної роботи з використанням всіх можливостей приладу.
Для швидкого обміну даними з периферійними пристроями Vivobook 15 пропонує повний комплект інтерфейсів, серед яких один порт USB 3.2 Gen 1 Type-C, два USB 3.2 Gen 1 Type-A і роз'єм USB 2.0. Для підключення зовнішніх моніторів або проєкторів призначений відеовихід HDMI.
З вагою 1,7 кг Vivobook 15 X1504VA можна без проблем взяти з собою у подорожі або на відпочинок, а також він стане вірним помічником для студентів. Прилад досить тонкий, щоб непомітно поміститися в будь-який рюкзак, і досить легкий, щоб його щодень носити з собою.
ASUS Vivobook 15 X1504VA — трендовий ноутбук, з яким ви зможете легко виконати будь-яке завдання.
| Laptop type | For work and study |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Memory slots | 1 x SO-DIMM |
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Manufacturer | Asus |
| Type of | A laptop |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Colour | Silver |
| Safety | TPM module |
| Graphics card type | Integrated |
| GPU family | INTEL |
| Memory type | DDR4 |
| Memory | 16 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| SSD capacity | 512 GB |
| Processor family | U-series |
| OS | Without OS |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.