Монітор LENOVO ThinkVision 27 3D (63F1UAT3UA)
Захоплюючий світ 3D без окулярів
Якщо ви шукаєте найкращий 3D-монітор на ринку, то Lenovo ThinkVision 27 3D - це зразок якісної технології. Цей монітор – саме та річ, яку вам потрібно, щоб побачити 3D-контент без використання окулярів. Раніше, дивлячись на 3D-зображення, нам доводилося користуватися окулярами, але тепер це простіше, ніж будь-коли! Живі кольори і бездоганний контент Lenovo ThinkVision 27 3D використовує технологію « дозволяє забути про окуляри і насолоджуватися якісним та чітким 3D зображення з будь-якого кута огляду. Завдяки вбудованій інформації про рух очей, монітор автоматично коригує 3D-зображення, щоб забезпечити максимальний комфорт при перегляді вмісту.
Завжди на крок попереду Lenovo ThinkVision 27 3D - це ідеальний вибір для тих, хто шукає якісний 3D- монітор з високою роздільною здатністю та якісним переглядом контенту без використання окулярів. Залишайтеся з нами, адже далі ми розглянемо технічні характеристики цього дивовижного монітора .
Якщо ви шукаєте найкращий 3D-монітор на ринку, то Lenovo ThinkVision 27 3D - це зразок якісної технології. Цей монітор – саме та річ, яку вам потрібно, щоб побачити 3D-контент без використання окулярів. Раніше, дивлячись на 3D-зображення, нам доводилося користуватися окулярами, але тепер це простіше, ніж будь-коли! Живі кольори і бездоганний контент Lenovo ThinkVision 27 3D використовує технологію « дозволяє забути про окуляри і насолоджуватися якісним та чітким 3D зображення з будь-якого кута огляду. Завдяки вбудованій інформації про рух очей, монітор автоматично коригує 3D-зображення, щоб забезпечити максимальний комфорт при перегляді вмісту.
Завжди на крок попереду Lenovo ThinkVision 27 3D - це ідеальний вибір для тих, хто шукає якісний 3D- монітор з високою роздільною здатністю та якісним переглядом контенту без використання окулярів. Залишайтеся з нами, адже далі ми розглянемо технічні характеристики цього дивовижного монітора .
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Anti-glare |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | Є |
| Brightness | 310 кд/м 2 |
| Image Enhancement Technologies | Eye Comfort |
| Update frequency | 75 Hz |
| Modification | 63F1UAT3UA |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Lenovo |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Yes |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.