Монітор 27" Acer Nitro XV272UW2bmiiprx (UM.HX2EE.201)
Частота оновлення
240 Гц
Діагональ дисплея
27"
Максимальна роздільна здатність дисплея
2560x1440 (2K QHD)
Час реакції матриці
1 мс/0.5 мс (GTG, Min.)
Вбудований тюнер
Ні
Яскравість дисплея
400 кд/м²
Тип матриці
IPS
Інтерфейси
DisplayPort
2 x HDMI
3.5 мм (mini-jack)
Країна-виробник товару
Китай
Підсвічування матриці
LED (WLED)
Контрастність дисплея
1000:1
Особливості
"Безрамковий" (Сinema screen)
Кут огляду горизонтальний
178°
Ігрові технології
AMD FreeSync Premium
Вбудовані колонки
Є
Колір
Black
Кут огляду вертикальний
178°
Ставлення сторін
16:9
VESA
100х100 мм
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд, 8 bit+FRC (10 bit with dithering)
Вбудована веб-камера
Ні
Покриття
Матове
Потужність
44 Вт
Габарити монітора, маса
З підставкою: 614 x 521 x 234 мм
Без підставки: 614 x 368 x 68 мм
З підставкою (кг): 5.98 кг
Без підставки (кг): 4.5 кг
Варіанти регулювання положення дисплея
Нахил -5/+25 градусів
Регулювання висоти – 120 мм
Обертання навколо осі (Swivel) - -180/+180 град
Переворот (Pivot) - +/-90 °
Додаткові опції
99% sRGB
ZeroFrame
Internal (C13/C14) Power
VESA DisplayHDR 400
Comfyview
Low Dimming
Flicker-Less
VisionCare 1.0
BluelightShield
Комплект постачання
Монітор
Кабель HDMI
Кабель DP
Документація
Кількість в упаковці, шт
1
Країна реєстрації бренду
Китай
Гарантія
36 місяців
240 Гц
Діагональ дисплея
27"
Максимальна роздільна здатність дисплея
2560x1440 (2K QHD)
Час реакції матриці
1 мс/0.5 мс (GTG, Min.)
Вбудований тюнер
Ні
Яскравість дисплея
400 кд/м²
Тип матриці
IPS
Інтерфейси
DisplayPort
2 x HDMI
3.5 мм (mini-jack)
Країна-виробник товару
Китай
Підсвічування матриці
LED (WLED)
Контрастність дисплея
1000:1
Особливості
"Безрамковий" (Сinema screen)
Кут огляду горизонтальний
178°
Ігрові технології
AMD FreeSync Premium
Вбудовані колонки
Є
Колір
Black
Кут огляду вертикальний
178°
Ставлення сторін
16:9
VESA
100х100 мм
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд, 8 bit+FRC (10 bit with dithering)
Вбудована веб-камера
Ні
Покриття
Матове
Потужність
44 Вт
Габарити монітора, маса
З підставкою: 614 x 521 x 234 мм
Без підставки: 614 x 368 x 68 мм
З підставкою (кг): 5.98 кг
Без підставки (кг): 4.5 кг
Варіанти регулювання положення дисплея
Нахил -5/+25 градусів
Регулювання висоти – 120 мм
Обертання навколо осі (Swivel) - -180/+180 град
Переворот (Pivot) - +/-90 °
Додаткові опції
99% sRGB
ZeroFrame
Internal (C13/C14) Power
VESA DisplayHDR 400
Comfyview
Low Dimming
Flicker-Less
VisionCare 1.0
BluelightShield
Комплект постачання
Монітор
Кабель HDMI
Кабель DP
Документація
Кількість в упаковці, шт
1
Країна реєстрації бренду
Китай
Гарантія
36 місяців
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | For home and office |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 400 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Less |
| Update frequency | 240 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| Modification | UM.HX2EE.201 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Acer |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.