Монітор AOC C27G4ZXE
Діагональ:27 "Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)Матриця:*VA, відгук 1 мс, MPRT 0.3 мсЧастота:280 ГцКонтрастність:4 000:1Яскравість:300 кд/м&s&sup Adaptive-Sync, Flicker-FreeРоз'єми :HDMI, DisplayPort
| Screen surface | Anti-glare |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | CrossHair |
| Update frequency | 280 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Modification | C27G4ZXE |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | AOC |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.