Неттоп ARTLINE Business B39 (B39v14)
Комп"ютер ARTLINE Business B39 Intel 6-Core i5-12400 2.5-4.4Ghz/BOX/8Gb DDR4-2666/-/-/-/480Gb M.2 NVME SSD/-/PRIME H610I-PLUS D4/Intel HD/S102 200W U3 Технический паспорт/38міс.(B39v14) .(B39v14)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | Nettop |
| CPU | Intel Core i5-12xxx |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | Intel HD |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.