Ноутбук 2E Imaginary 15 (NL57AU-15UA30)
2E Imaginary 15 – середня серія ноутбуків 2E, яка має процесори Intel Core. Різні моделі процесорів відрізняються між собою кількістю фізичних ядер та віртуальних потоків, а також інтегрованою відеокартою.
Екран має високу роздільну здатність 1920х1080 пікселів, яскраву та контрастну IPS матрицю з широкими кутами огляду та стандартну частоту оновлення 60 Гц. Кут відкриття екрану 180 градусів, що дає змогу колективно переглядати контент. Корпус ноутбука на дві третини зроблений із металу.
Мережеві інтерфейси представлені дротовим Ethernet 1 Гбіт/с та бездротовим Wi-Fi 6 AX. Також є Bluetooth 5.2 для мишки та навушників. Вбудовані стереодинаміки доповнені програмним покращувачем звучання Nahimic.
Повнорозмірна клавіатура з калькуляторним блоком праворуч має повну українську локалізацію та біле підсвічування. Можна перемикати профілі енергоспоживання: безшумний, економний, універсальний та продуктивний. Батарея збільшеної ємності, якої вистачає до 12 години автономної роботи.
Веб-камера має відразу два мікрофони з функцією шумоподавлення. За фізичну безпеку ноутбука відповідає зовнішній замок Kensington, а за безпеку віртуальну – внутрішній криптографічний модуль TPM. Останнє ще дозволяє безпроблемно встановлювати ОС Windows 11.
| Laptop type | For work and study |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Memory slots | 2 x SO-DIMM |
| Graphics chip | Intel Iris Xe Graphics |
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Manufacturer | 2E |
| Type of | A laptop |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Warranty | 12 months |
| Screen size, inches | 15.6 |
| Laptop diagonal | 15 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Colour | The black |
| Safety | TPM module |
| Graphics card type | Integrated |
| GPU family | INTEL |
| Memory type | DDR4 |
| Memory | 16 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| SSD capacity | 512 GB |
| Processor family | Intel Core i7 |
| Network adapter Voltronic JP1081B/KY-RD9700 1хGE LAN | There is |
| OS | DOS |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.