Монітор Acer KA222QE3bi (UM.WX2EE.301 / UM.WX2EE.302)
Діагональ екрану: 21.5"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін:16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану:
Контрастність: 1000 :1 Динамічна контрастність: 100000000 :1 Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц Технологія адаптивного оновлення екрану:
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Кут нахилу: -5...15 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 493 × 378.4 × 191 мм
Вага: 2.7 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін:16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 100 Гц
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану:
Контрастність: 1000 :1 Динамічна контрастність: 100000000 :1 Частота вертикальної розгортки: 48...100 Гц Технологія адаптивного оновлення екрану:
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × HDMI
1 × VGA
Кут нахилу: -5...15 °
VESA: 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри: 493 × 378.4 × 191 мм
Вага: 2.7 кг
Колір рамки: чорний
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | For home and office |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) HDMI |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | UM.WX2EE.301 / UM.WX2EE.302 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Acer |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 21,5 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 21-22" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.