Монітор MPG 321URX QD-OLED
Panel Size
Active Display Area (mm)
Curvature
Panel Type
Panel Resolution
Pixel Pitch (H x V)
Aspect Ratio
Brightness (nits)
Contrast Ratio
Signal Frequency
ACTIVATED RANGE
Refresh Rate
Response time
DYNAMIC REFRESH RATE TECHNOLOGY
HDR Support
Video ports
USB ports
Audio ports
Viewing Angle
Adobe RGB / DCI-P3 / sRGB
Surface Treatment
Display Colors
Power Type
Power Input
Adjustment (Tilt)
Adjustment (Swivel)
Adjustment (Pivot)
Adjustment (Height)
Kensington Lock
Dimension (W x D x H)
Carton Dimension (W X D X H)
Frameless Design
VESA Mounting
Weight (NW / GW)
Note
Warranty
31.5"
699.48(H) x 394.73(V)
Flat
QD-OLED
3840x2160 (UHD)
0.1814(H) x 0.1814(V)
16:9
250 (Typ.)
1500000:1 (Typ.)
104.88~565.44 KHz(H) / 48~240.39 Hz(V)
48 ~ 240Hz
240Hz
0.03ms (GtG)
AMD FreeSync™ Premium Pro
DisplayHDR True Black 400
1 x DisplayPort 1.4a
2 x HDMI™ 2.1 (4K@240Hz)
1 x Type-c (DP alt.) w/PD 90W
2 x USB 2.0 Type-A
1 x USB 2.0 Type-B
1 x Headphone-out
178°(H) / 178°(V)
97% / 99% / 138%
Anti-Reflection
1.07B ,10 bits
Power Cable
100~240V, 50/60Hz
-5° ~ 15°
-30° ~ 30°
-10° ~ 10°
0 ~ 110mm
Yes
718 x 242 x 483 mm
718 x 69 x 418 mm (without stand)
WW carton: 975 x 185 x 515 mm
Outer: 995 x 195 x 540 mm
Yes
100 x 100 mm
9.6 Kg/ 12.3 Kg
Display Port: 3840 x 2160 (Up to 240Hz)
HDMI™ 2.1: 3840 x 2160 (Up to 240Hz)
Type C(DP alt.): 3840 x 2160 (Up to 240Hz) and 90W PD charging
3 years (including panel burn-in)
Active Display Area (mm)
Curvature
Panel Type
Panel Resolution
Pixel Pitch (H x V)
Aspect Ratio
Brightness (nits)
Contrast Ratio
Signal Frequency
ACTIVATED RANGE
Refresh Rate
Response time
DYNAMIC REFRESH RATE TECHNOLOGY
HDR Support
Video ports
USB ports
Audio ports
Viewing Angle
Adobe RGB / DCI-P3 / sRGB
Surface Treatment
Display Colors
Power Type
Power Input
Adjustment (Tilt)
Adjustment (Swivel)
Adjustment (Pivot)
Adjustment (Height)
Kensington Lock
Dimension (W x D x H)
Carton Dimension (W X D X H)
Frameless Design
VESA Mounting
Weight (NW / GW)
Note
Warranty
31.5"
699.48(H) x 394.73(V)
Flat
QD-OLED
3840x2160 (UHD)
0.1814(H) x 0.1814(V)
16:9
250 (Typ.)
1500000:1 (Typ.)
104.88~565.44 KHz(H) / 48~240.39 Hz(V)
48 ~ 240Hz
240Hz
0.03ms (GtG)
AMD FreeSync™ Premium Pro
DisplayHDR True Black 400
1 x DisplayPort 1.4a
2 x HDMI™ 2.1 (4K@240Hz)
1 x Type-c (DP alt.) w/PD 90W
2 x USB 2.0 Type-A
1 x USB 2.0 Type-B
1 x Headphone-out
178°(H) / 178°(V)
97% / 99% / 138%
Anti-Reflection
1.07B ,10 bits
Power Cable
100~240V, 50/60Hz
-5° ~ 15°
-30° ~ 30°
-10° ~ 10°
0 ~ 110mm
Yes
718 x 242 x 483 mm
718 x 69 x 418 mm (without stand)
WW carton: 975 x 185 x 515 mm
Outer: 995 x 195 x 540 mm
Yes
100 x 100 mm
9.6 Kg/ 12.3 Kg
Display Port: 3840 x 2160 (Up to 240Hz)
HDMI™ 2.1: 3840 x 2160 (Up to 240Hz)
Type C(DP alt.): 3840 x 2160 (Up to 240Hz) and 90W PD charging
3 years (including panel burn-in)
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker Free |
| Update frequency | 240 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Anti-glare |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) DisplayPort |
| Modification | MPG 321URX QD-OLED |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | MSI |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Monitor diagonal | 31,5 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | QD-OLED |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.