Монітор 2E D3224B (2E-D3224B-01.UA)
Діагональ екрану: 31.5"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 75 Гц
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Кут нахилу:-5...20 °
VESA: 100 × 100 мм
Вага: 6.5 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 75 Гц
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід
Кут нахилу:-5...20 °
VESA: 100 × 100 мм
Вага: 6.5 кг
Колір рамки: чорний
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | For video editing |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | HDR |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| Modification | 2E-D3224B-01.UA |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | 2E |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 12 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 31.5 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.