Монітор ігровий Gigabyte MO34WQC2 (MO34WQC2 Gaming Monitor)
Діагональ екрану
34''
Тип матриці
OLED
Частота розгортки екрану
240 Гц
Колірне охоплення DCI-P3
99%
Роздільна здатність екрану
Ultra WQHD (3440x1440)
Тип підсвічування
OLED
Операційна система
Без ОС
Кут огляду
178 ° / 178 °
Глибина кольору
10 bit
Яскравість
250 кд/м²
Контрастність
1500000:1
Час відгуку
0,03 мс
Співвідношення сторін
16:9
Покриття екрану
Антивідблиск
Вбудовані динаміки
Є
Вихідна потужність сателітів
2 х 3 Вт
USB/USB hub
Є
Роз'єми
USB Type-C
DisplayPort
HDMI
USB Type-A
Вхід: mini-jack 3.5
Роз'єм 3,5 мм
Так
Особливості
Вигнутий екран
Можливість настінного кріплення
Вбудовані динаміки
USB/USB hub
Безрамковий
Регулювання екрану
Нахил
Висота
Кріплення VESA
100х100 мм
HDR
HDR 400
Колір виробника
Чорний
Розмір із підставкою
595,3 x 811,7 x 244,3 мм
Розмір без підставки
361,2 x 811,7 x 105,8 мм
Вага
9,86 кг
Комплектація
Монітор
Кабель живлення
Підставка
Кабель HDMI
Кабель DisplayPort
Кабель USB-С
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантійний термін
3 роки
Країна виробництва
Китай
Габарити упаковки (ВхШхГ)
52,7 х 99 х 23,8 см
Вага в упаковці, кг
12,5 кг
Бренд
Gigabyte
34''
Тип матриці
OLED
Частота розгортки екрану
240 Гц
Колірне охоплення DCI-P3
99%
Роздільна здатність екрану
Ultra WQHD (3440x1440)
Тип підсвічування
OLED
Операційна система
Без ОС
Кут огляду
178 ° / 178 °
Глибина кольору
10 bit
Яскравість
250 кд/м²
Контрастність
1500000:1
Час відгуку
0,03 мс
Співвідношення сторін
16:9
Покриття екрану
Антивідблиск
Вбудовані динаміки
Є
Вихідна потужність сателітів
2 х 3 Вт
USB/USB hub
Є
Роз'єми
USB Type-C
DisplayPort
HDMI
USB Type-A
Вхід: mini-jack 3.5
Роз'єм 3,5 мм
Так
Особливості
Вигнутий екран
Можливість настінного кріплення
Вбудовані динаміки
USB/USB hub
Безрамковий
Регулювання екрану
Нахил
Висота
Кріплення VESA
100х100 мм
HDR
HDR 400
Колір виробника
Чорний
Розмір із підставкою
595,3 x 811,7 x 244,3 мм
Розмір без підставки
361,2 x 811,7 x 105,8 мм
Вага
9,86 кг
Комплектація
Монітор
Кабель живлення
Підставка
Кабель HDMI
Кабель DisplayPort
Кабель USB-С
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантійний термін
3 роки
Країна виробництва
Китай
Габарити упаковки (ВхШхГ)
52,7 х 99 х 23,8 см
Вага в упаковці, кг
12,5 кг
Бренд
Gigabyte
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Black Equalizer 2.0 |
| Update frequency | 240 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Anti-glare |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Modification | MO34WQC2 Gaming Monitor |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Gigabyte |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 21:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | OLED |
| Monitor diagonal | 34 |
| Screen resolution | 3440x1440 |
| Matrix type | OLED |
| Screen size, inches | Over 30" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.