Монітор PHILIPS 32M2N6800M/00
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 144 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 700 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...255 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...144 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: DisplayHDR 1000
sRGB: 166 % DCI-P3:&99.5 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 3 × USB 3.0
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 50 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 715 × 426 × 72 мм
Розміри: 715 × 612 × 311 мм
Вага (без підставки): 7.4 кг Вага: 9.3 кг Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 144 Гц
Час відгуку: 1 мс
Час відгуку (GtG): 1 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 700 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота горизонтальної розгортки: 30...255 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...144 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: Adaptive Sync
Кут огляду горизонтальний:178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд
HDR: DisplayHDR 1000
sRGB: 166 % DCI-P3:&99.5 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 3 × USB 3.0
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
VESA: 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 50 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 715 × 426 × 72 мм
Розміри: 715 × 612 × 311 мм
Вага (без підставки): 7.4 кг Вага: 9.3 кг Колір рамки: чорний
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 700 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | CrossHair |
| Update frequency | 144 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| Modification | 32M2N6800M/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.