Монітор Asus 27" VY279HF-W (90LM06D2-B02170) IPS White 100Hz
DVI отсутствует
DisplayPort отсутствует
HDMI 1
VGA (D-Sub) отсутствует
Ігрові технології Adaptive Sync
Безрамковий монітор да
Бренд Asus
Вага 4.11 кг
Вбудована аудіосистема отсутствует
Вбудована камера нет
Вигнутий екран нет
Габарити (ШхВхГ) 613х436х202 мм
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Діагональ 27" - 29.9"
Діагональ екрану 27"
Колір белый
Контрастність 1300:1
Концентратор USB нет
Кріплення на стіну 100х100 мм
Кут огляду 178°/178°
Поверхня екрану матовая
Поворотний екран (Pivot) отсутствует
Потужність аудіосистеми нет
Регулювання по висоті отсутствует
Роздільна здатність екрану 1920x1080
Сенсорний нет
Споживана потужність (в роботі) 15 Вт
Співвідношення сторін 16:9
Тип матриці IPS
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 100 Гц
Яскравість 250 кд/м2
DisplayPort отсутствует
HDMI 1
VGA (D-Sub) отсутствует
Ігрові технології Adaptive Sync
Безрамковий монітор да
Бренд Asus
Вага 4.11 кг
Вбудована аудіосистема отсутствует
Вбудована камера нет
Вигнутий екран нет
Габарити (ШхВхГ) 613х436х202 мм
Додаткові роз'єми mini-jack 3.5 мм
Діагональ 27" - 29.9"
Діагональ екрану 27"
Колір белый
Контрастність 1300:1
Концентратор USB нет
Кріплення на стіну 100х100 мм
Кут огляду 178°/178°
Поверхня екрану матовая
Поворотний екран (Pivot) отсутствует
Потужність аудіосистеми нет
Регулювання по висоті отсутствует
Роздільна здатність екрану 1920x1080
Сенсорний нет
Споживана потужність (в роботі) 15 Вт
Співвідношення сторін 16:9
Тип матриці IPS
Час реакції 1 мс
Частота оновлення 100 Гц
Яскравість 250 кд/м2
2
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 100 Hz |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | 90LM06D2-B02170 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | White |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.