Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP (21MV0030RA)
Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP (21MV0030RA), 14” WUXGA (1920x1200) IPS LED матовий / AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) / RAM 16 ГБ без ОП / Wi-Fi / BT / веб-камера / DOS / MIL-STD-810H / TPM / метал / 1.38 кг / сірий / підсвічування клавіатури / сканер відбитків пальців
| Laptop type | Business |
| Screen surface | Matt |
| Optical drive | No ODD |
| Memory slots | 2 x SO-DIMM |
| В наявності | Так |
| Update frequency | 60 Hz |
| Manufacturer | Lenovo |
| Type of | A laptop |
| Webcam | Yes |
| Wireless technology | Bluetooth |
| Warranty | 36 months |
| Screen size, inches | 14.0 |
| Laptop diagonal | 14 inches |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Colour | Gray |
| Safety | TPM module |
| Graphics card type | Integrated |
| GPU family | AMD |
| Memory type | DDR5 |
| Memory | 16 GB |
| Hard disk capacity | Not |
| SSD capacity | 512 GB |
| Processor family | AMD Ryzen 5 |
| Network adapter Voltronic JP1081B/KY-RD9700 1хGE LAN | There is |
| OS | Without OS |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.